Rafał Flasza Photography

Zielona Góra

Content Creator

TWORZYMY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI VISUAL CONTENT DLA FIRM!

Razem z doświadczoną influencerką, a zarazem modelką Mariką Jarmaczyk zajmujemy się tworzeniem fotografii komercyjnej i reklamowej, wliczając w to także profesjonalną obróbkę i retusz zdjęć.

Oferujemy tym samym gotowy materiał wizualny do publikacji w sklepach internetowych lub portalach społecznościowych, który ma za zadanie przynieść nie tylko znakomite wyniki sprzedażowe, ale także spełnić ogromną rolę przy zapisywaniu się marki w świadomości konsumenta.

Nasza oferta skierowana jest do firm, które pragną stale rozwijać się na portalach społecznościowych oraz w branży e-commerce.

W ramach współpracy oferujemy również publikację zdjęć na własnych portalach społecznościowych, zachowując przy tym pełen profesjonalizm  – nie zarzucamy naszych fanów reklamami. Naszym celem jest budowanie pozytywnego wizerunku marki naszych współpracowników.

NAPISZ DO NAS!
contentcreator@pixiris.pl
SPRAWDŹ CZYM SIĘ ZAJMUJEMY!
Fashion

Wykonujemy zdjęcia plenerowe prezentujące produkty marki na modelce – Marice Jarmaczyk. Używamy do tego tylko i wyłącznie naturalnego światła, które pozwala przedstawić elementy stylizacji w naturalnym środowisku.

Wyróżnia nas przede wszystkim duże poczucie estetyki, pełen profesjonalizm oraz kreatywność. Stawiamy na zdjęcia, które przyciągają wzrok konsumenta, co w dużej mierze przekłada się na wyniki sprzedażowe naszych współpracowników.

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Oferta skierowana do wszelkich firm, które dbają o swój wizerunek w sieci. Oferujemy profesjonalne zdjęcia produktowe wykonywane w plenerze – przedstawiające produkt w codziennym użytkowaniu, zachowując przy tym najwyższe standardy.

Naszą domeną jest kreatywność, więc jeżeli nie masz pomysłu na przedstawienie produktu, to bardzo chętnie Ci w tym pomożemy.

Jako jeden z nielicznych fotografów w Polsce wykonuję także fotografie produktowe, wykorzystując nocne oświetlenie miasta. Jest to bardzo kreatywny sposób na przedstawienie produktu, który przykuwa uwagę odbiorców.

FOTOGRAFIA MOTORYZACYJNA

Sesje zdjęciowe aut wykonywane w nocnych sceneriach zachwycają i gwarantują wysokie zainteresowanie odbiorców. Jest to oryginalny sposób na promocję ofert dealerów samochodowych, wypożyczalni aut, myjni i warsztatów samochodowych, a nawet samych marek.

Wykonuję zdjęcia aut, detali oraz wnętrz. Możliwy jest również udział modelki w sesji, by podkreślić lifestyle’owy charakter zdjęć.

© 2023 Fotograf Zielona Góra

Pixiris Studio Rafał Flasza
NIP: 9292038220 | REGON: 386075310


Theme by Anders Norén


Zielona Góra, fotograf portetowy
Facebook
Instagram