Rafał Flasza Photography

Zielona Góra

O mnie

Fotograf, grafik, profesjonalista w każdym calu. W ciągu 1,5roku przeszedłem drogę od amatora do profesjonalnego fotografa z własną działalnością, wielokrotnie wyróżnianego w ogólnopolskich grupach i konkursach fotograficznych. Jestem samoukiem, pełną pasji osobą, która stale podnosi i doskonali swoje umiejętności, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Wykonałem ponad 100 tysięcy zdjęć (w tym ponad 100 sesji), by znaleźć się w tym miejscu, w którym aktualnie jestem.

Oferuję usługi fotograficzne, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów (np. agencje brandingowe, dla których wykonywałem zdjęcia). Moim asem w rękawie jest pasja naturalnym światłem, które jest najważniejszym elementem w fotografii – to właśnie dzięki temu jestem w stanie modelować cudownie miękkie cienie na każdym zdjęciu – zazwyczaj bez wykorzystania żadnej lampy. Drugim aspektem, dzięki któremu osiągam najwyższą jakość zdjęć, to doświadczenie w grafice komputerowej oraz oryginalny sposób ich obróbki, wypracowany na bazie doświadczenia.

Nie doświadczysz u mnie różnicy w jakości, jak to bywa u konkurencji. Korzystając z moich usług masz pewność, że otrzymasz wszystkie zdjęcia na tym samym, najwyższym poziomie!

Zainteresowanie marketingiem, psychologią oraz ogromne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej pozwalają mi stworzyć w pełni profesjonalną, unikalną usługę, z której zawsze będziesz zadawolony/a.

Nie ryzykuj nieudaną sesją, postaw na profesjonalistę i zapytaj o wolne terminy na sesję poprzez poniższy formularz.

Kontakt

Pixiris Studio Rafał Flasza
ul. Dąbrówki 48/10
65-096 Zielona Góra
NIP: 9292038220
Nr tel: 669076292
kontakt@fotograf.zgora.pl

© 2023 Fotograf Zielona Góra

Pixiris Studio Rafał Flasza
NIP: 9292038220 | REGON: 386075310


Theme by Anders Norén


Zielona Góra, fotograf portetowy
Facebook
Instagram